تزریق ژل به لب یکی از روش های پرطرفداری است که برای برجسته سازی لب ها استفاده می شود. انواع ژل لب وجود دارد که معمولا بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است. اثرات تزریق ژل به لب بعد از بهبود لب سریعا قابل دریافت خواهد بود. عوارض بعد از تزریق ژل به لب موقتی است و تنها چند روز به طول می انجامد.
تعریق در میزان نرمال، برای عملکرد طبیعی بدن ضروری است. تعریق ناکافی و یا تعریق بیش از حد هر دو سبب بروز مشکلاتی خواهند شد. در ادامه با برخی از عفونت ها و ناراحتی های پوستی که در اثر تعریق بیش از حد در تابستان ظاهر می شوند و البته اقداماتی که در پیشگیری و کنترل این مشکلات موثر هستند آشنا می شویم.
تزریق چربی برای جوانسازی بصورت تزریق چربی از بدن به صورت انجام گیرد. اغلب کسانی که تزریق چربی داشته اند از نتایج آن بسیار راضی بوده اند. ماندگاری تزریق چربی در صورت به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. تورم بعد از تزریق چربی چندان نگران کننده نیست؛ زیرا در مدت کوتاهی برطرف می گردد.
هیالورونیک اسید چیست؟ هیالورونیک اسید ترکیبی است که به فراوانی در بدن و از جمله پوست یافت می شود. هیدراسیون قوی از خواص هیالورونیک اسید در پوست محسوب می شود. هیالورونیک اسید در پوست با قدرت بسیار بالایی با آب جذب شده و ماده ای ژلاتینی را تولید می کند که در شادابی پوست تاثیر دارد. امروزه فیلرهای پوستی حاوی هیالورونیک اسید به منظور بهبود چروک های پوستی مورد استفاده قرار دارد.
زگیل ها ضایعات پوستی هستند که معمولا کوچک و زبر بوده و در بیشتر موارد در اثر عفونت ناشی از ویروس پاپیلومای انسانی ایجاد می شوند. راه هایی برای درمان زگیل ها و پیشگیری از آن ها وجود دارد که در ادامه با این روش ها بیشتر آشنا می شویم.
میخچه و پینه عموما بر روی پاها (میخچه پا)، دست ها و انگشتان دست و پا ایجاد می گردند. پینه ها و میخچه های پوستی می توانند ناخوشایند باشند. فشار و اصطکاک ناشی از فعالیت های مکرر موجب ایجاد و رشد میخچه ها و پینه ها می شوند. در صورت داشتن میخچه یا پینه های پوستی، توصیه های پزشک متخصص پوست را در مورد مراقبت مناسب از این عارضه های پوستی دنبال کنید.
مواد تشکیل دهنده کرم مرطوب کننده در انتخاب ما تاثیر می گذارد. انتخاب کرم مرطوب کننده باید متناسب با نوع پوست باشد. برای مثال بهترین کرم دست و صورت برای پوست خشک باید حاوی پایه ای از وازلین باشد. کرم آبرسان برای پوست چرب اغلب حاوی پایه سبک می باشد.
ترکیبات کرم ضد چروک چیست؟ آیا طرز استفاده از کرم ضد چروک و یا سن استفاده از کرم ضد چروک در به دست آمدن نتایج مطلوب تاثیر بسزایی دارد؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها مقاله پیش رو را دنبال کنید.
صفحه1 از10

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha