لیزر موی زائد از جمله روش های لیزری است که برای رفع موهای زائد بدن انجام می گیرد. در این مقاله نکاتی پیرامون روش لیزر موی زائد را بررسی کنیم.
ژل لب یک فیلر پوستی برای تزریق در لب ها به منظور افزایش حجم و رفع چروک های آن است. این کار به کمک سوزن های کوچک و فیلرهای حاوی ماده بی حس کننده انجام می گیرد. در ادامه با نکاتی پیرامون ژل لب و تزریق آن آشنا می شویم.
درمان زگیل تناسلی به کمک داروهای موضعی، کرایوتراپی و روش های جراحی مختلف انجام می گیرد که جزئیات بیشتر آن ها را در این مقاله بررسی می کنیم.
درمان آلوپسی آره تا بسته به شدت آن ممکن است به صورت موضعی، خوراکی یا تزریقی انجام گیرد. در این مقاله با روش های مختلف درمان آلوپسی آره تا آشنا می شویم.
مزوتراپی برای مو از جمله روش های زیبایی است که به درمان ریزش مو در خانم ها و آقایان کمک می کند. در ادامه با نکاتی پیرامون روش مزوتراپی برای مو آشنا می شویم.
روش میکرونیدلینگ از جمله روش های زیبایی پوست است که به منظور ترمیم بافت پوست و رفع پیگمنتاسیون آن مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله نکاتی را پیرامون موارد استفاده و روش انجام میکرونیدلینگ بررسی می کنیم.
دکتر روزبه میرشکاری متخصص پوست، مو و زیبایی درباره زگیل تناسلی توضیحاتی ارائه می نمایند و در مورد راه های پیشگیری از ابتلا به زگیل تناسلی نکاتی را عنوان می دارند که به آنها می پردازیم.
دکتر روزبه میرشکاری متخصص پوست، مو و زیبایی به سوالاتی پیرامون تشخیص و درمان اگزمای پوستی پاسخ داده و توضیحاتی ارائه نموده اند.
صفحه1 از22

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.