تصمیم گیری برای خرید ضد آفتاب کمی دشوار می باشد زیرا به صورت های مختلفی در بازار وجود دارند مانند کرم، لوسیون، اسپری و... که انتخاب آن ها سخت می باشد، اما نکاتی وجود دارد که کمک می کند ضد آفتاب مناسب را انتخاب کنیم برای مثال اس پی اف 30 و یا بالای 30، ضد آب بودن و محافظت در برابر اشعه فرابنفش و... می تواند در انتخاب ما موثر باشند.
بیماران مبتلا به روزاسه در خطر قرمزی شدید پوست قرار دارند به نحوی که ممکن است تا مدت ها آثار قرمزی روی پوست وجود داشته باشد. برنامه مراقبت از پوست در بیماران روزاسه مبتنی بر یافتن عامل محرکی است که سبب تشدید حملات روزاسه می شود. عوامل محرکی مانند نور خورشید، گرما، سرما، استرس، نوشیدنی های داغ، برخی محصولات پوست و مو می تواند در بیماران مبتلا به روزاسه خطرناک باشد. بیماران مبتلا به روزاسه باید با استفاده از ضد آفتاب ها و لباس مناسب خود را از نور خورشید در امان بدارند. رعایت چنین فاکتورهای محیطی می تواند روند درمان روزاسه را تقویت کند.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha