عمل زیبایی لابیاپلاستی نوعی روش برای زیبایی و جوانسازی واژن محسوب می شود و می تواند به تخفیف مشکلات ناشی از نواقص مادرزادی در این ناحیه نیز کمک کند. هدف از انجام جراحی لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینورا می باشد علاوه بر این به کاهش عدم قرینگی نیز منجر می گردد. پس از انجام جراحی لابیاپلاستی باید حداقل به مدت یک هفته در منزل استراحت کنید. در طول این مدت ورم و درد کاهش خواهد یافت.
سقط جنین به دلایل پزشکی با استفاده از داروهایی انجام می شود که هدف آن خاتمه دادن به بارداری می باشد. خونریزی و عفونت از عوارض پس از سقط جنین محسوب می شود. در شرایطی که فرد مشکوک به داشتن آی یو دی باشد سقط انجام نخواهد شد.
آبله مرغان در بارداری و عوارض آن ممکن است دغدغه بسیاری از خانم ها باشد. در مقاله پیش رو به خطرات ابتلا به آبله مرغان در بارداری، پیشگیری از آبله مرغان در بارداری و واکسن آبله مرغان در بارداری خواهیم پرداخت.
قرص ضد بارداری یاسمین، قرص ضد بارداری مارولون، قرص ضد بارداری ال دی و قرص ضد بارداری روکین از جمله انواع قرص ضد بارداری ترکیبی محسوب می شوند. جلوگیری با قرص ضد بارداری ترکیبی از روش های متداول پیشگیری از بارداری می باشد. در مقاله پیش رو به اثرات قرص ضد بارداری ترکیبی خواهیم پرداخت.
بیماری ولوودینیا یا سوزش و درد دهانه واژن درد مزمنی است که در اطراف ولوو روی می دهد. علت ولوودینیا مشخص نیست. از علائم ولوودینیا می توان به سوزش، درد و خارش اشاره کرد. قرار گرفتن در آب ولرم، استفاده از لوبریکانت هنگام نزدیکی و اجتناب از فشار در ناحیه ولوو از گزینه های درمان خانگی ولوودینیا محسوب می شود.
در مقاله پیش رو سعی داریم به علت ناموفق بودن ای وی اف بپردازیم. علل ناموفق بودن ای وی اف به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. برای مثال سن بالای مادر به هنگام انجام عمل ای وی اف از علت ناموفق بودن عمل ivf محسوب می شود.
طول سرویکس در بارداری، علت کاهش طول سرویکس، علائم کوتاهی سرویکس در بارداری و درمان کوتاهی طول سرویکس از مواردی است که در مقاله پیش رو بدان خواهیم پرداخت.
تزریق ژل به لب یکی از روش های پرطرفداری است که برای برجسته سازی لب ها استفاده می شود. انواع ژل لب وجود دارد که معمولا بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است. اثرات تزریق ژل به لب بعد از بهبود لب سریعا قابل دریافت خواهد بود. عوارض بعد از تزریق ژل به لب موقتی است و تنها چند روز به طول می انجامد.
صفحه1 از58

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha