درمان کبد چرب غیر الکلی شامل چندین راه می باشد. مهم ترین آن ها داشتن شیوه زندگی سالم است.
تشخیص کیست سینه به کمک روش های مختلف ذکر شده در زیر انجام می گیرد.
دکتر غزال همتی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به سوالاتی پیرامون علل هیرسوتیسم یا پرمویی پاسخ داده و مطالبی عنوان نموده اند.
سم بوتولینوم توسط نوعی از باکتری ها تولید می شود که هنگامی که در دوز کم به عضلات صورت تزریق می گردد، با ریلکس کردن آن ها چروک های صورت را کاهش می دهد.
این مقاله جهت افزایش آگاهی مطالعه کنندگان پیرامون انسداد حالب، تشخیص و راه های درمان آن تهیه شده است.
لاپاروسکوپی تشخیصی یک روش جراحی تشخیصی برای لگن و شکم محسوب می شود.
با تغییر سطح هورمون ها در دوران یائسگی، میزان رطوبت، چربی و کلاژن پوست نیز کاهش می یابد و بدین ترتیب پوست مستعد خشکی، چروک و افتادگی در سن یائسگی می گردد. شما می توانید با برخی از اقدامات به منظور مراقبت از پوست در یائسگی، برخی از تغییرات پوستی ناشی از افزایش سن را برطرف سازید.
برخی خانم ها به دلایلی مانند ابتلا به برخی شرایط و بیماری ها، شیردهی، بروز عوارض جانبی و یا سایر موارد نمی توانند از روش های هورمونی مطمئن برای جلوگیری از بارداری استفاده کنند. راه های جلوگیری از بارداری مختلفی که مبتنی بر استفاده از هورمون ها نمی باشد، وجود دارد. راههای جلوگیری از بارداری غیر هورمونی در صورت استفاده صحیح می توانند موثر و مقرون به صرفه باشند.
صفحه1 از192

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.