افزایش چانه جراحی است که افزایش اندازه چانه به بهبود ظاهر و تقارن صورت کمک می کند. در این مقاله بیشتر با جراحی افزایش چانه آشنا می شویم.
تعریف GFR و موارد کاربردGFR از موضوعاتی است که در این مقاله آن را دنبال می کنیم.
معیارهای تشخیص دیابت چیست؟ در این مقاله قصد داریم معیارهای تشخیص دیابت را با هم مرور کنیم.
عفونت های قارچی در کودکان از جمله بیماری های عفونی هستند که اغلب پوست نواحی مختلف بدن کودک همانند زیر بغل، ناحیه پوشک و ... را درگیر می کنند. در این مقاله علائم عفونت های قارچی در کودکان و درمان و پیشگیری از آن ها را بررسی می کنیم.
امگا سه در دوران بارداری از جمله مواد مغذی بسیار با اهمیت می باشد. در این مقاله به مصرف امگا سه در دوران بارداری می پردازیم.
دکتر مهتاب مرجانی در این مقاله به مقایسه زایمان طبیعی و سزارین پرداخته و حقایقی در مورد زایمان بدون درد عنوان داشته اند.
پره اکلامپسی بعد از زایمان یکی از عوارض خطرناک بعد از دوران بارداری است. در این مقاله مروری بر پره اکلامپسی بعد از زایمان خواهیم داشت.
"درمان کولیت اولسراتیو، دارو درمانی" با هدف ارتقا دانش بیماران پیرامون روش های درمان کولیت اولسراتیو با استفاده از دارو تدوین شده است.
صفحه1 از180

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.