داروهای ضد ویروس آنفلوانزا برای درمان عفونت آنفلوانزا خصوصا در افرادی که در معرض عواقب این عفونت قرار دارند، تجویز می شوند.
تب مالت نوعی بیماری عفونی است که میان انسان و دام مشترک است. این بیماری معمولا از طریق غذای آلوده مانند گوشت خام یا شیر پاستوریزه نشده منتقل می شود. در این مقاله روش های تشخیص و درمان تب مالت بررسی شده است.
عفونت آنفلوانزا یک عفونت ویروسی است که علائمی را سبب می گردد و عواقب آن بیشتر در افرادی که در گروه های پرخطر قرار گرفته اند ظاهر می شود.
آنفلوانزا عفونت ویروسی است که در افرادی با شرایط خاص موجب بروز عواقب خطرناک می شود.
نوع فیبروئید رحمی به محل آن در رحم بستگی دارد و درمان بر اساس شرایط بیمار انتخاب می شود. در این مطلب انواع فیبروئید رحم و درمان های مناسب با آن بررسی شده است.
عفونت اچ پی وی سلول های نواحی مختلف بدن را آلوده کرده و در صورت پرخطر بودن موجب بروز سرطان در این نواحی می گردد.
استروژن از مهم ترین هورمون های جنسی خانم ها است که نقش مهمی در عملکردهای مختلف بدن آن ها ایفا می کند. عوامل مختلفی موجب افزایش سطح این هورمون در بدن می گردند که علائمی ظاهر می سازد و دارو، جراحی و تغییر در رژیم غذایی به درمان آن کمک می کنند.
لابیاپلاستی از جمله جراحی های زیبایی زنان است که در آن بافت اضافی لوب های داخلی ناحیه تناسلی برداشته می شود. وجود بافت اضافی و افتادگی این ناحیه مشکلاتی را برای خانم ها ایجاد می کند. در این مقاله برخی نکات پیرامون مراقبت بعد از لابیاپلاستی و ریکاوری آن بررسی می شود.
صفحه1 از228

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.