اچ پی در مردان می تواند موجب بروز زگیل تناسلی یا سرطان آلت تناسلی یا مقعد شود.
دکتر محمد علی آزادی مود متخصص بیماری های عفونی و تب دار به سوالاتی پیرامون واکسیناسیون هپاتیت ب پاسخ داده و توضیحاتی ارائه می نمایند.
در این مقاله دکتر امیر منصور کلالی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به سوالاتی پیرامون تشخیص سفیلیس پاسخ داده و توضیحاتی ارائه می نمایند.
تب کریمه کنگو یک بیماری ویروسی است که میان انسان و حیوان قابل انتقال است.
زخم های جراحی زخم هایی هستند که در اثر برش های ایجاد شده به منظور انجام جراحی ایجاد می شوند. در بیشتر موارد زخم های جراحی به خوبی ترمیم می شوند و در مواردی احتمال بروز عفونت زخم های جراحی وجود دارد.
هپاتیت در بارداری احتمال انتقال بیماری از مادر به جنین را به دنبال دارد. در این مقاله نکاتی را پیرامون هپاتیت در بارداری مرور می کنیم.
تب ویروسی نوعی تب عفونی است که در اثر آلودگی به ویروس ها عارض می شود. در این مقاله می خواهیم به مطالعه علائم، علل، تشخیص و درمان تب ویروسی بپردازیم.
درمان آنفلوآنزا در مواردی با استفاده از داروهای ضدویروس انجام می شود. در این مقاله مروری بر درمان آنفلوآنزا خواهیم داشت.
صفحه1 از4

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.