افزایش چانه جراحی است که افزایش اندازه چانه به بهبود ظاهر و تقارن صورت کمک می کند. در این مقاله بیشتر با جراحی افزایش چانه آشنا می شویم.
ترمیم اسکار شامل مجموعه ای روش های درمانی به منظور بهبود ظاهر اسکارهای پوستی می شود.

لیفت بدن

لیفت بدن از جمله جراحی های زیبایی است که منظور افزایش کانتورهای بدن و رفع افتادگی پوست در نواحی چون بازو، باسن، کمر و... انجام می شود.
لیفت ابرو و پیشانی از جمله روش های زیبایی صورت است که برای رفع افتادگی ابروها و چروک های پیشانی انجام می شود. در ادامه جزنیات بیشتری را پیرامون جراحی لیفت ابرو و پیشانی مطالعه می کنیم.
شکاف لب و کام یک نقص مادرزادی است که در آن برشی غیر معمول در لب بالایی یا سقف دهان کودک ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال دارد. مشکلات ناشی از شکاف لب و کام، علل و درمان آن در این مقاله مطالعه می شود.
جراحی لیفت ران جراحی است که به منظور حذف پوست و چرب اضافی ران ها در قسمت داخلی و خارجی انجام می گیرد. در این مقاله می خواهیم مطالبی را پیرامون آمادگی و روش انجام عمل جراحی لیفت ران مطالعه کنیم.
ایمپلنت سینه به منظور افزایش حجم سینه ها، بهبود ظاهر و حفظ تقارن آن ها در بافت سینه قرار می گیرند. عمل ایمپلنت سینه از جمله روش های ماموپلاستی افزایشی محسوب می شود. در این مقاله برخی از انواع ایمپلنت سینه که بدین منظور به کار گرفته می شوند را بررسی می کنیم.
عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان نوعی روش جراحی است که برای درمان ژنیکوماستی یا بزرگ بودن غیر طبیعی سینه های مردان انجام می گیرد. در این مقاله می خواهیم پیرامون روش انجام و عوارض عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان مطالعه کنیم.
صفحه1 از7

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.