جراحی غبغب به منظور برداشتن چربی اضافی زیر چانه انجام می گیرد که روش های مختلفی برای آن وجود دارند. در مواردی تزریق ماده حل کننده چربی جایگزین جراحی می گردد.
پروتز صورت و جراحی چانه از جمله روشهای زیبایی محسوب می شوند. جراحان پلاستیک از پروتز صورت و سایر تکنیک های جراحی چانه برای تقارن و تناسب بیشتر صورت افراد استفاده می کنند که این جراحی ها ممکن است به تنهایی و یا در کنار سایر روشهای زیبایی صورت مانند لیفت صورت، لیفت گردن و جراحی زیبایی بینی انجام شود.
عوامل متعددی باعث بروز فتق شکم می شود و فتق شکم انواع مختلفی دارد، دکتر بربند در این مقاله به سوالات رایج بیماران در رابطه با فتق شکم پاسخ می دهند.
روش های مختلفی برای افزایش حجم لب وجود دارند در این مقاله به بررسی مهمترین روش های افزایش حجم لب خواهیم پرداخت.
جراحی دیواره شکم به منظور برداشت چربی اضافی و سفت کردن عضلات شکم انجام می گیرد. در این مقاله به مواردی از قبیل تعریف، علت، خطرات و عوارض این جراحی پرداخته می شود.
جراحی ایمپلنت صورت شامل ایمپلنت گونه، چانه و فک است که نکاتی را پیرامون آن مطالعه می کنیم.
جراحی زیبایی صورت روش های مختلفی دارد که هر یک به نحوی ناهنجاری های فیزیکی صورت را رفع می کنند و ظاهر فرد را نیز بهبود می بخشند. جراح کاندیدای مناسب برای هر یک از این روش ها را مشخص می کند.
در این مقاله دکتر محمود مجیدیان جراح عمومی به توضیحاتی در مورد ترمیم سینه با ایمپلنت بعد از جراحی سرطان پستان می پردازند.
صفحه1 از10

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.