عمل سرطان سینه به منظور برداشت بافت سرطانی در سینه و بافت های اطراف آن انجام می شود. در این مقاله علت و روش انجام عمل سرطان سینه زنان را مطالعه می کنیم.
جراحی ترمیم اسکار از جمله روش های جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر انواع گوناگون اسکار انجام می شود. در این مقاله نکاتی را پیرامون جراحی ترمیم اسکار بررسی می کنیم.
ماموپلاستی کاهشی یک روش جراحی برای کوچک کردن سینه ها است که برای خانم ها و آقایان قابل انجام است. موارد استفاده، روش انجام، آمادگی و عوارض ماموپلاستی کاهشی مواردی هستند که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرند.
جراحی زیبایی گوش جراحی است که به منظور بهبود ظاهر گوش ها و اصلاح برخی ناهنجاری ها در ظاهر آن ها انجام می گیرد. در این مقاله نکاتی را پیرامون نحوه انجام، آمادگی و عوارض جراحی زیبایی گوش بررسی می کنیم.
ایمپلنت سینه به منظور افزایش حجم و بهبود شکل سینه ها قرار می گیرد. ایمپلنت سینه ممکن است ماهیت سالین (آب و نمک) یا سیلیکونی داشته باشد.

لیفت ران

لیفت ران از جمله جراحی های زیبایی است که با برداشتن پوست و چربی اضافی در نواحی ران ها انجام می شود. در این مقاله به برخی از سوالات در مورد جراحی لیفت ران پاسخ دهیم.
جراحی بزرگ کرن سینه به منظور بهبود ظاهر سینه ها و ایجاد تقارن میان شکل آن ها انجام می شود. در ادامه نکاتی را پیرامون این جراحی بررسی می کنیم.
امروزه علاوه بر رژیم های غذایی و ورزشی موجود برای تناسب اندام، روش های جراحی متعددی بدین منظورانجام می گیرند که هر یک به طریقی به بهبود ظاهر بخش های مختلف بدن و افزایش اعتماد به نفس فرد کمک می کنند. دکتر محمد حاتمی متخصص جراحی عمومی در این مقاله ما را با برخی از جراحی های زیبایی بدن آشنا می نمایند.
صفحه1 از5

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.