درد شدید در ناحیه ساق پا معمولا از ضربه زدن های مکرر ایجاد می شود که می تواند همراه با تورم و درد در ناحیه جلویی ساق پا و بالای مچ پا باشد.
پارگی مینیسک از آسیب های شایع زانو است که در ادامه روشهای تشخیص و درمان مینیسک زانو بررسی می شود.
بیماری استئوآرتریت یک بیماری مفصلی است که در طول زمان تشدید می شود. در این بیماری غضروف پوشاننده مفصل استخوان دچار سایش و فرسایش می شود و درد و التهاب از جمله علائم شایع آن هستند. در ادامه روش های درمان استئوآرتریت بررسی شده است.
تاندونیت التهاب و آسیب تاندون است که تاندون های مختلف را درگیر میکند و اغلب قابل درمان است، در این مقاله به تشخیص و درمان تاندونیت پرداخته شده است.
درد پاشنه یک مشکل شایع است که علل احتمالی بسیاری دارد. عوامل مختلفی موجب درد پاشنه می شوند که مهم ترین آن ها در این مقاله بررسی شده است.
سندرم تونل کارپال در اثر مشکلی در عصب این ناحیه ایجاد می شود که راههای تشخیص و انواع راه های درمان آن بررسی می شود.
آرتروسکوپی شانه جراحی است که به منظور ترمیم آسیب های مفصل شانه انجام می گیرد، در این مقاله به مراحل و انواع جراحی آرتروسکوپی شانه پرداخته می شود.
درد زانو علل گوناگونی دارد و یکی از مشکلات رایج بین تمامی سنین می باشد در این مقاله انواع علل درد زانو را در قالب 12 علل درد زانو مورد بررسی قرار می دهیم.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه