هدف از ژورنال زنان و زایمان آمریکا (AJOG) یا "ژورنال خاکستری" انتشار آخرین مقالات مربوط به تحقیقات و بررسی ها در زمینه زنان و زایمان، نظرات متخصصین، کلیپ های علمی و مصاحبه ها است تا از این طریق بر عملکرد متخصصین در رابطه با بیماری ها و سلامت زنان سهم بسزایی داشته باشد. تمرکز اصلی روی پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های حوزه زنان و زایمان است. این مجله توسط Elsevier منتشر می گردد.

ژورنال منوپوز یک ژورنال علمی کارشناسی است که به انجمن منوپوز آمریکای شمالی تعلق دارد و به صورت ماهانه توسط Lippincott Williams & Wilkins (LWW) منتشر می گردد. این ژورنال به یک مرجع گسترده جهانی برای مقالات علمی درباره منوپوز تبدیل شده است. ژورنال منوپوز در لیست برترین ژورنال های علمی جهان قرار دارد و از 79 ژورنال پزشکی رتبه 10 را به خود اختصاص داده است.

ژورنال زنان و زایمان (Obstetric & Gynecology) که به ژورنال سبز نیز معروف است یک منبع ارزشمند برای تمامی متخصصین زنان و زایمان است. این ژورنال کارشناسی علمی معتبرترین ژورنال در زمینه سلامت و بهداشت زنان می باشد و به صورت ماهانه توسط Lippincott Williams & Wilkins (LWW) منتشر می گردد و در هر شماره خوانندگان خود را در جریان برترین تحقیقات بالینی اخیر قرار می دهد. ژورنال سبز دومین ژورنال برتر در بین 79 ژورنال پزشکی است.

ژورنال باروری و نازایی (Fertility & Sterility) یک ژورنال بین المللی برای متخصصین زنان، متخصصین اورولوژی، متخصصین غدد جنسی و تمامی متخصصینی است که در زمینه درمان و بررسی مشکلات ناباروری و اختلالات تولید مثل، فعالیت دارند. در این ژورنال مقالات علمی مربوط به آخرین تحقیقات و دستاورد های بالینی و آزمایشگاهی در حوزه غدد جنسی، ارولوژی، بارداری، منوپوز، ژنتیک، ایمونولوژی و... ارائه می گردد. ژورنال باروری و نازایی (Fertility & Sterility) به صورت ماهانه توسط Elsevier منتشر می گردد.

ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology تحقیقات و بررسی های جامعی را که توسط متخصصین زنان و زایمان در رابطه با عملکردهای بالینی انجام می شود، جمع آوری می کند، تمامی بخش ها توسط تیم های بین المللی از کارشناسان و افراد صاحب نظر تشکیل شده است و سرپرست تیم تمامی اقدامات بالینی انجام شده را بصورت عملی شرح خواهد داد تا بتوان از این راهکار ها بر روی بیماران استفاده نمود.

ژورنال سرطان پستان (Clinical Breast Cancer) یک ژورنال علمی کارشناسی است که هر 2 ماه یک بار توسط Elsevier منتشر می گردد و شامل مقالاتی است که جنبه های مختلف آخرین تحقیقات بالینی در رابطه با سرطان پستان را بررسی می کنند. این مقالات موضوعاتی مانند تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان پستان را پوشش می دهند. تاکید اصلی این ژورنال روی آخرین دستاورد های بالینی در تمامی زمینه های سرطان پستان است.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دُروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی در حوزه سلامت و بهداشت زنان و مامایی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه در این حوزه فراهم نماید.
از تمامی پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دُروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha