امگا سه در دوران بارداری از جمله مواد مغذی بسیار با اهمیت می باشد. در این مقاله به مصرف امگا سه در دوران بارداری می پردازیم.
دکتر مهتاب مرجانی در این مقاله به مقایسه زایمان طبیعی و سزارین پرداخته و حقایقی در مورد زایمان بدون درد عنوان داشته اند.
پره اکلامپسی بعد از زایمان یکی از عوارض خطرناک بعد از دوران بارداری است. در این مقاله مروری بر پره اکلامپسی بعد از زایمان خواهیم داشت.
سونوگرافی لگن در زنان نوعی روش تشخیصی بسیار پرکاربرد است. در این مقاله به سونوگرافی لگن در زنان می پردازیم.
شایع ترین بیماری های مقاربتی مواردی مانند کلامیدیا و سوزاک را شامل می شود. در این مقاله مروری بر شایع ترین بیماری های مقاربتی خواهیم داشت.
فواید شیردهی مادر بر نوزادان، فواید شیردهی مادر در مادران همچنین نکاتی پیرامون شیردهی را در این مقاله مرور می کنیم.
دلایل آمنوره مختلف می باشد. در این مقاله عوامل و فاکتورهای دخیل در دلایل آمنوره را مورد بحث قرار می دهیم و به اهمیت دلایل آمنوره در درمان این بیماری می پردازیم.
هشدارهای سرطان دهانه رحم چیست؟ علائمی مانند خونریزی های غیر نرمال از هشدارهای سرطان دهانه رحم محسوب می شود. در این مقاله مروری بر هشدارهای سرطان دهانه رحم خواهیم داشت.
صفحه1 از99

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.