درمان با سم بوتولینوم همان تزریق بوتاکس است که با فلج کردن ماهیچه ها به درمان برخی شرایط پوستی کمک می کند.
در این مقاله دکتر شادی مظلومی متخصص پوست، مو و زیبایی به تشریح تزریق چربی نانو پرداخته و توضیحاتی در این رابطه ارائه می نمایند.
سم بوتولینوم توسط نوعی از باکتری ها تولید می شود که هنگامی که در دوز کم به عضلات صورت تزریق می گردد، با ریلکس کردن آن ها چروک های صورت را کاهش می دهد.
این مقاله با هدف ارتقاء دانش خوانندگان درباره پیلینگ پوست، موارد استفاده پیلینگ پوست، آمادگی برای پیلینگ پوست، مراقبت های بعد از پیلینگ پوست و عوارض احتمالی پیلینگ پوست تهیه شده است.
پیلینگ پوست از جمله روش های لایه برداری است که با برداشت پوست آسیب دیده و تحریک تولید پوست جدید، موجب جوان تر و صاف تر شدن ظاهر پوست می گردد.
میکرونیدلینگ برای زیر چشم از جمله روش های زیبایی پوست است که برای مشکلات مختلف نواحی زیر چشم ها مانند تیرگی، گودی و چروک انجام می گیرد. در این مقاله می خواهیم نکاتی را پیرامون روش انجام و ایمنی میکرونیدلینگ برای زیر چشم مطالعه کنیم.
تزریق چربی صورت یک روش زیبایی پوست است که برای پر کردن نواحی که به افزایش حجم نیاز دارند به کار می رود. در ادامه با نکاتی پیرامون این روش آشنا می شویم.
درمان اسکارهای صورت که تحت تاثیر عوامل مختلف مانند جراحت، سوختگی یا آکنه ایجاد شده اند توسط برخی از روش های زیبایی پوست انجام می شود که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.
صفحه1 از11

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.