برداشت موهای زائد با لیزر یکی از رایج ترین روش های زیبایی پوست محسوب می شود. در روش برداشت موهای زائد با لیزر، پرتوهای بسیار متمرکز لیزر بر فولیکول های مو تابانده می شوند. پرتوهای لیزری برای برداشت موهای زائد صورت، ساق پا، بازو، زیر بغل و ناحیه تناسلی و سایر قسمت های بدن به کار گرفته می شوند.
انواع فیلرهای پوستی در ماده مورد استفاده، پایداری اثر و میزان اثرگذاری با یکدیگر متفاوت هستند. متخصص پوست بسته به ناحیه و اثرات مورد نظر شما، فیلر پوستی مناسب را انتخاب می کند. در ادامه با برخی از رایج ترین فیلرهای پوستی آشنا می شویم.
پف زیر چشم یا در واقع کیسه های زیر چشم ورم خفیف در زیر چشم است. پف زیر چشم اغلب با افزایش سن و تضعیف عضلات اطراف چشم ایجاد شده که عوامل گوناگونی موجب تشدید آن می شوند. پف زیر چشم زیبایی ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار میدهد. در این مقاله علت پف زیر چشم و راه های درمان آن مورد بررسی قرار می گیرد.
برداشت موهای زائد با لیزر از پرتودهی خفیف با لیزرهای پرحرارت استفاده می کند. در روش الکترولیز موهای زائد از امواج رادیویی با طول موج کوتاه برای جلوگیری ار رشد موهای جدید در فولیکول های مو استفاده می شود. شما می توانید بسته به مدت زمانی که در آن می خواهید موهای زائد خود را حدف کنید، روش مناسب را انتخاب نمایید.
بوتاکس چیست؟ برای کاهش احتمال بروز عوارض نادر بوتاکس چه کنیم؟ مراقبتهای بعد از تزریق بوتاکس چیست؟ در مقاله پیش رو قصد داریم به پاسخ این پرسش ها و مواردی دیگر پیرامون تزریق بوتاکس بپردازیم.
بوتاکس نام تجاری توکسین تولید شده توسط باکتری کلاستریدیوم بوتولینوم محسوب می شود. بوتاکس از جمله روش های زیبایی پوست است که ایمپالس های عصبی ناحیه مورد نظر را متوقف می کند و فعالیت انقباض ماهیچه ای را که موجب شکل گیری خطوط می گردد کاهش می دهد.
ملاسما در ابتدا عموما به صورت لکه های تیره روی صورت مانند لکه های خورشیدی یا پوست آسیب دیده در معرض خورشید ظاهر می شود، سپس یک پوشش ماسک مانندی در سطح پوست ایجاد می کند. در درمان ملاسما با لیزر، ملانین موجود در پلاک های تیره پوستی مورد هدف قرار می گیرند.
در صورت از دست رفتن اثر حمایتی کلاژن طبیعی، پوست تونیسیته خود را از دست می دهد. تزریق کلاژن در پوست کلاژن طبیعی پوست را تقویت می کند. تعداد دفعات تزریق کلاژن به صورت یا سایر فیلر ها کاملا به نوع ماده مورد استفاده بستگی دارد. بهتر است در مورد انتظارات خود از تزریق کلاژن به پوست یا سایر فیلرها با متخصص پوست صحبت کنید.
صفحه1 از5

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.