انواع روش افزایش حجم لب جهت بهبود ظاهر فرد، رفع چروک های بالای لب و گوشه های دهان و داشتن لبخندی زیباتر انجام می شود. افزایش حجم لب به کمک روش های مختلفی انجام می گیرد که انواع آن در ادامه بررسی می شود.
کاشت مو به منظور درمان کم پشتی و طاسی مو انجام می گیرد و انواع مختلفی دارد. در این مقاله به انواع روش های کاشت مو، کارکرد کاشت مو و همچنین عوارض کاشت مو پرداخته می شود.
کاشت ابرو روشی است برای افرادی که ابرو ها خود را بنا به دلایل مختلف از دست داده اند، دکتر محمد رضا کیانی در این مقاله به سوالات رایجی که در زمینه کاشت ابرو برای بیماران بوجود می آید پاسخ داده اند.
استفاده از پرتوهای لیزر از جمله روش های کم عارضه برای برطرف کردن تاتو است. این پرتوها جذب رنگدانه های تاتو شده و موجب کم رنگ شدن آن می شوند.
برداشت ضایعات پوستی به کمک روش های مختلف جراحی، لیزر و کرایوتراپی انجام می گیرد.
دکتر حمیده فرج زاده در ویدیو زیر به سوالات رایج بیماران درباره درماپن میکرونیدلینگ پاسخ می دهند.
فیلر پرلن از جمله فیلر های پوستی حاوی هیالورونیک اسید است که برای پر کردن چروک ها و نواحی مختلف صورت همچون خطوط لبخند به کار می رود. در مواردی ژل پرلن با لیدوکائین همراه است که ناحیه مورد نظر را بی حس می کند. در ادامه به بررسی نحوه انجام و اثرات تزریق فیلر پرلن می پردازیم.
جوانسازی و لایه برداری پوست روشهای مختلف داشته و برای رفع شرایط پوستی مختلف انجام می شود.
صفحه1 از12

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه