علت سرطان سینه چندان مشخص نیست. تحقیقات نشان داده فاکتورهایی در علت سرطان سینه نقش دارند. در ادامه به فاکتورهای هورمونی دخیل در علت سرطان سینه می پردازیم.
تشخیص کیست سینه به کمک روش های مختلف ذکر شده در زیر انجام می گیرد.
بدخیمی های پستان در صورت تشخیص در مراحل اولیه بخوبی قابل درمان می باشد. در این مقاله دکتر میترا اقدسی جراح عمومی توضیحاتی درباره این موضوع ارائه می نمایند.
سرطان سینه، غربالگری سرطان سینه با هدف ارتقا دانش بیماران پیرامون هدف انجام غربالگری سرطان سینه تنظیم شده است.
مرحله بندی سرطان سینه متخصصین را در تعیین بهترین برنامه درمانی یاری می کند. در این مقاله مروری بر آزمایشات مربوط به مرحله بندی سرطان سینه خواهیم داشت.
لزوم غربالگری سرطان سینه در تشخیص زودهنگام این بیمای می باشد. در این مقاله بر لزوم غربالگری سرطان سینه تاکید خواهیم داشت.
آزمایش ژنتیک برای سرطان سینه و تخمدان شامل بررسی جهش در ژن BRCA می باشد. در این مقاله نکاتی پیرامون آزمایش ژنتیک برای سرطان را بررسی می کنیم.
مزیت غربالگری ماموگرافی با هدف ارتقا دانش بیماران پیرامون مقایسه غربالگری ماموگرافی با سایر روش های غربالگری سرطان سینه تهیه شده است.
صفحه1 از4

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.