کیست های تخمدان از جمله مشکلات رایجی می باشد که برای بانوان رخ می دهد. دکتر پروین صادقی در این مقاله به تعدادی از سوالات رایج بیماران در رابطه با کیست های تخمدان پاسخ داده اند.
کیست تخمدان کیسه پر از مایع در تخمدان ها است که در مواقعی در اثر چرخه قاعدگی ایجاد می شود. برخی شرایط ممکن است موجب بروز کیست تخمدانی شوند.
کیست فولیکولار نوعی کیست تخمدان بدون خطر است که اغلب بدون درمان برطرف می شود.
در این مقاله دکتر سمیه علایی نسب جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به سوالاتی پیرامون کیست های تخمدان پاسخ می گویند.
دکتر سیما رضازاده جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به پرسش های پیرامون راههای پیشگیری از سرطان تخمدان و غربالگری سرطان تخمدان پاسخ داده اند که به آنها می پردازیم.
فواید و روش های زایمان طبیعی بدون درد: دکتر فریبا بهنام در این ویدیو در رابطه با فواید زایمان طبیعی و انواع روش های زایمان طبیعی بدون درد نکات ارزشمندی را ارائه کرده اند.
کیست های تخمدانی، انواع و درمان: دکتر ژیلا غفوریان در این ویدیو در رابطه با کیست های تخمدان، انواع و درمان آن ها نکات ارزشمندی را ارائه کرده اند.
کیست های تخمدانی، علائم و اندازه: دکتر ژیلا غفوریان در این ویدیو در رابطه با کیست های تخمدان، علائم و اندازه آن ها نکات ارزشمندی را ارائه کرده اند.
صفحه1 از3

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.