الگوی طاسی زنانه نوعی ریزش مو هورمونی در زنان است که در این مقاله با روش های درمان آن آشنا می شویم.
پوسته های شوره سر در واقع سلول های مرده پوستی هستند از پوست سر جدا می شوند. داشتن شوره سر بدین معنی نیست که شما موهای تمیزی ندارید. شوره سر ممکن است در اثر یک عامل قارچی ایجاد شود. تولید بیش از حد سبوم نیز ممکن است علت شوره سر باشد. اگر برای چندین هفته از شامپو ضد شوره استفاده می کنید اما همچنان به شوره سر دچار هستید، به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید.
دکتر اسدالله کیانی متخصص پوست، مو و زیبایی به سوالاتی پیرامون کاشت مو در مردان پاسخ داده و توضیحاتی عنوان داشته اند.
ریزش مو زنانه ممکن است تحت تاثیر عوامل متعدد ایجاد شود. در این مقاله راه هایی را برای درمان ریزش مو زنانه بررسی می کنیم.
مزوتراپی مو از جمله روش های زیبایی بدون نیاز به جراحی است که برای درمان ریزش مو و طاسی در مردان و زنان مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله با روش انجام و محلول های مورد استفاده در مزوتراپی مو آشنا می شویم.
درمان آلوپسی آره تا بسته به شدت آن ممکن است به صورت موضعی، خوراکی یا تزریقی انجام گیرد. در این مقاله با روش های مختلف درمان آلوپسی آره تا آشنا می شویم.
آلوپسی آره آتا نوعی از ریزش مو است که افراد در سنین مختلف را درگیر می کند. این مقاله به علت و راه های درمان آلوپسی آره آتا می پردازد.
در یک زمان مشخص، در حدود 90 درصد از موهای روی سر یک فرد در حال رشد هستند و تنها 10 درصد آن ها در فاز استراحت قرار دارند. با اینکه ریزش مو مشکل شایعی در میان آقایان است، خانم ها نیز دچار ریزش مو و یا نازک شدن تار موها می گردند. ریزش مو در زنان ممکن است تحت تاثیر شرایط و عوامل مختلف ایجاد شود.
صفحه1 از2

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه