ژورنال Menopause August 2016

ژورنال Menopause August 2016

ژورنال منوپوز توسط انجمن زنان و زایمان آمریکا بعنوان یک مرجع گسترده جهانی برای مقالات علمی درباره منوپوز تهیه و تنظیم می شود، این شماره از ژورنال Menopause در ماه اوت 2016 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال Menopause Volume 23, Issue 8, August 2016 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال Menopause بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در این بررسی خانم هایی که در دوران بعد از یائسگی قرار داشتند به دلیل آتروفی واژن (VA) با استفاده از استروژن موضعی تحت درمان قرار گرفتند. تشخیص آتروفی واژن بر اساس وجود علائم بالینی و PH واژینال حداقل 5.5 انجام گرفت. گروه شاهد متشکل از خانم های بالای 40 سال بود که به VA مبتلا نبودند.
ژورنال منوپوز یک منبع جامع برای مقالات علمی درباره منوپوزاست که ماهانه توسط انجمن زنان و زایمان آمریکا منتشر می شود و این ژورنال رتبه 10 را از بین 79 ژورنال پزشکی به خود اختصاص داده است. لیست مقالات ژورنال منوپوز که در ماه جولای سال 2016 منتشر شده است را در این پست مشاهده می کنید، همچنین میتوانید جهت دانلود تمامی مقالات این ژورنال بر روی لینک دانلود انتهای این مطلب کلیک نمایید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه