ژورنال Clinical Breast Cancer February 2018

ژورنال Clinical Breast Cancer February 2018

ژورنال سرطان پستان آخرین تحقیقات بالینی در رابطه با سرطان پستان  و  همچنین مطالبی مانند تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان پستان را پوشش می دهد، این شماره از ژورنال سرطان پستان در ماه فوریه 2018 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال Clinical Breast Cancer Volume 18, Issue 2, February 2018 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال Clinical Breast Cancer بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در حقیقت بیمارانی که با مهار کننده های آروماتاز درمان می شوند در مقایسه با افرادی که تاموکسیفن دریافت می کنند، بیشتر در معرض هایپرلیپیدمیا، هایپرکلسترولمیا و هایپرتنشن هستند که این موارد فاکتورهای خطر شناخته شده برای بیماری قلبی عروقی محسوب می شوند. در نتیجه ممکن است نگرانی هایی در ارتباط با بیمارانی ایجاد شود که در دوران بعد از یائسگی قرار دارند و خود در خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی هستند. به هر حال این که آیا شیوع بیماری های قلبی در اثر مصرف مهارکننده های آروماتاز در مقایسه با تاموکسیفن بیشتر به سمیت قلبی مهارکننده های آروماتاز بستگی دارد یا تاثیر محافظت قلبی تاموکسیفن، هنوز روشن نیست.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه