ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology April 2017

ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology April 2017

ژورنالBest Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology با هدف انتشار آخرین اقدامات بالینی و ارائه بهترین روش ها در برای درمان بیماران در زمینه زنان و زایمان تهیه و تنطیم شده است، این شماره از ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology در ماه آپریل 2017 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال Best Practice Volume 40, April 2017 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال Best Practice OBGYN بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

خونریزی غیر نرمال رحمی یا AUB عارضه مهمی است که علت یک سوم ملاقات های جنیکولوژیک را در خانم هایی تشکیل می دهد که در دوران قبل از یائسگی قرار دارند و هم چنین بیش از 70 درصد ویزیت ها در بین خانم ها که در نزدرکی دوران یائسگی یا بعد از آن قرار دارند.
درمان بیمارانی که اغلب تحت انجام بازسازی پستان قرار می گیرند پیچیده است و به متخصصینی از رشته های مختلف نیاز دارد. این تحقیق انکولوژیست ها و جراحان پلاستیک را به لحاظ دانش، نگرش و ارتباطات مربوط به درمان بیمارانی که تحت بازسازی پستان قرار می گیرند، مورد ارزیابی قرار داده است. شناسایی نقاط خلاء در درک دوره درمان، درک مسئولیت ارائه دهندگان خدمات درمانی در مورد درمان و مراقبت به موقع و افزایش ارتباط در مورد درمان بیماران می تواند درمان بیماران را بهبود بخشیده و بی خطر بودن پروسه بازسازی پستان را ارتقا بخشد.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه