درمان بی اختیاری ادرار شامل تغییراتی در شیوه زندگی، ورزش های کگل، استفاده از پساری و انجام جراحی می باشد. در این مقاله به درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از جراحی می پردازیم.
بی اختیاری ادرار در زنان عمدتا به دو فرم ظاهر می شود. در این مقاله مروری بر تعریف بی اختیاری ادرار در زنان و تاثیر ورزش بر بی اختیاری ادرار در زنان خواهیم داشت.
دکتر لیلا قائدیان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به سوالاتی پیرامون درمان بی اختیاری ادرار با لیزر مونالیزا پاسخ داده و توضیحاتی را عنوان نموده اند.
درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از جراحی از گزینه هایی است که در خط دوم درمان بی اختیاری ادرار مطرح می شود. در این مقاله به گزینه های جراحی در درمان بی اختیاری ادرار می پردازیم.
لیزر درمانی بی اختیاری ادرار در زنان: راههای درمان بی اختیاری ادرار در زنان متعدد است اما امروزه امکان درمان بی اختیاری ادرار در زنان با استفاده از لیزر ممکن می باشد. در مقاله پیش رو به درمان بی اختیاری ادراری زنان با استفاده از لیزر می پردازیم.
ورزش کگل در زنان باعث تقویت عضلات کف لگن و ماهیچه های رحم، مثانه، روده کوچک و رکتوم می شود بنابراین می تواند به درمان بی اختیاری ادرار و سایر مشکلات مربوط به عضلات کف لگن مانند تخلیه ادرار در حین خنده، عطسه یا سرفه، تکرر ادرار و بی اختیاری مدفوع کمک کند. در ادامه می توانید دستورالعمل مرحله به مرحله انجام ورزش کگل را مطالعه نمائید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.