بی اختیاری ادرار در زنان و درمان آن با هدف ارتقا دانش بیماران پیرامون تعریف، علل و رویکردهای درمانی بی اختیاری ادرار در زنان تنظیم شده است.
مروری بر بی اختیاری ادرار در زنان با هدف معرفی انواع بی اختیاری ادرار در زنان و گزینه های متداول در درمان بی اختیاری ادرار در زنان تدوین شده است.
جراحی tvt در درمان بی اختیاری ادرار موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد.
درمان بی اختیاری ادرار شامل تغییراتی در شیوه زندگی، ورزش های کگل، استفاده از پساری و انجام جراحی می باشد. در این مقاله به درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از جراحی می پردازیم.
بی اختیاری ادرار در زنان عمدتا به دو فرم ظاهر می شود. در این مقاله مروری بر تعریف بی اختیاری ادرار در زنان و تاثیر ورزش بر بی اختیاری ادرار در زنان خواهیم داشت.
دکتر لیلا قائدیان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به سوالاتی پیرامون درمان بی اختیاری ادرار با لیزر مونالیزا پاسخ داده و توضیحاتی را عنوان نموده اند.
درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از جراحی از گزینه هایی است که در خط دوم درمان بی اختیاری ادرار مطرح می شود. در این مقاله به گزینه های جراحی در درمان بی اختیاری ادرار می پردازیم.
لیزر درمانی بی اختیاری ادرار در زنان: راههای درمان بی اختیاری ادرار در زنان متعدد است اما امروزه امکان درمان بی اختیاری ادرار در زنان با استفاده از لیزر ممکن می باشد. در مقاله پیش رو به درمان بی اختیاری ادراری زنان با استفاده از لیزر می پردازیم.
صفحه1 از2

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.