ژورنال Obstetric & Gynecology August 2016

ژورنال Obstetric & Gynecology August 2016

ژورنال زنان و زایمان که به ژورنال سبز (Obstetric & Gynecology) معتبرترین ژورنال در زمینه سلامت و بهداشت زنان می باشد و به صورت ماهانه توسط Lippincott Williams & Wilkins (LWW) منتشر می گردد ، این شماره از ژورنال زنان و زایمان در ماه اوت 2016 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال Obstetric & Gynecology Volume 128, Issue 2, August 2016 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال زنان و زایمان (Obstetric & Gynecology) بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

خیلی از آگونیست- آنتاگونیست های استروژن سنتز شده و در مطالعات بالینی و پیش بالینی مورد ارزیابی قرار گرفته است. از جمله این ترکیبات می توان به arzoxifene, bazedoxifene، idoxifene, lasofoxifene, ospemifene, raloxifene و tamoxifen اشاره کرد. در حال حاضر، چندین ترکیب از این گروه در ارتباط با اندیکاسیون های مربوطه به تنهایی و یا به صورت ترکیبی برای سلامت زنان از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید قرار گرفته است. در چند سال گذشته، چندین مقاله در مورد بی خطر بودن این داروها و یا استفاده بالینی از آن ها منتشر شد.
محققین به فاکتور خطر جدیدی که برای انتقال HCV در استفاده از لوله های استنشاقی وجود دارد توجه کرده اند و همچنین محققین رویکردهای مبتنی بر فاکتور خطر ویروس هپاتیت سی (HCV) را به چالش می کشند و عنوان می کنند در مورد غربالگری برای ویروس هپاتیت سی در دوران بارداری به موشکافی دقیق تری نیاز داریم.
ژورنال زنان و زایمان (Obstetrics & Gynecology) منبعی ارزشمند برای تمامی متخصصین زنان و زایمان است و هدف آن ارائه مقالات و مطالب علمی و تحقیقات بالینی معتبر در زمینه سلامت و بهداشت زنان می باشد، ژورنال سبز دومین ژورنال برتر در بین 79 ژورنال پزشکی است. لیست مقالات ژورنال زنان و زایمان که در ماه سپتامبر سال 2016 منتشر شده است را در این پست مشاهده می کنید، همچنین میتوانید جهت دانلود تمامی مقالات این ژورنال بر روی لینک دانلود انتهای این مطلب کلیک نمایید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه