ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology January 2017

ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology January 2017

ژورنالBest Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology با هدف انتشار آخرین اقدامات بالینی و ارائه بهترین روش ها در برای درمان بیماران در زمینه زنان و زایمان تهیه و تنطیم شده است، این شماره از ژورنال Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology در ماه ژانویه 2017 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال Best Practice Volume 38, January 2017 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال Best Practice OBGYN بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

ژورنال بهترین روش و تحقیقات بالینی در زمینه زنان و زایمان (Best Practice & Research Clinical Obstetrics & Gynaecology) بر روی تحقیقات و بررسی های جامعی را که توسط متخصصین زنان و زایمان در رابطه با عملکردهای بالینی انجام می شود تمرکز دارد و تلاش می کند تا از این طریق بهترین روش های درمانی را بصورت عملی در اختیار متخصصین و جراحان زنان و زایمان قرار دهد. لیست مقالات ژورنال Best Practice OBGYN که در ماه ژانویه سال 2017 منتشر شده است را در این پست مشاهده می کنید، همچنین میتوانید جهت دانلود تمامی مقالات این ژورنال بر روی لینک دانلود انتهای این مطلب کلیک نمایید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه