ژورنال AJOG March 2016

ژورنال AJOG March 2016

ژورنال زنان و زایمان آمریکا (American Journal of Obstetrics & Gynecology) با هدف انتشار آخرین مقالات مربوط به تحقیقات و بررسی ها در زمینه زنان و زایمان تهیه و تنطیم شده است، این شماره از ژورنال AJOG در ماه مارس 2016 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست مقالات ژورنال AJOG Volume 214, Issue 3, March 2016 بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های ژورنال AJOG بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده لیست کامل ژورنال ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

ژورنال زنان و زایمان آمریکا (American Journal of Obstetrics & Gynecology) بر روی پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های حوزه زنان و زایمان تمرکز دارد و تلاش می کند تا از این طریق بر عملکرد متخصصین در رابطه با بیماری ها و سلامت زنان تاثیر گذار باشد. لیست مقالات ژورنال AJOG که در ماه مارس سال 2016 منتشر شده است را در این پست مشاهده می کنید، همچنین میتوانید جهت دانلود تمامی مقالات این ژورنال بر روی لینک دانلود انتهای این مطلب کلیک نمایید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه