هایفوتراپی چیست؟ به روشی غیر تهاجمی برای لیفت صورت هایفوتراپی می گویند. روش هایفوتراپی مبتنی بر استفاده از امواج سونوگرافی می باشد. در هایفوتراپی با استفاده از حرارت کلاژن سازی تحریک می گردد. از تاثیرات هایفوتراپی می توان به افزایش جریان خون، تقویت عضلات و بهبود چروک های صورت اشاره کرد.
تجربه تزریق ژل به گونه می تواند در برخی افراد خوشایند باشد. تزریق ژل به گونه ها با استفاده از فیلرهای درمال و به صورت دائمی نیمه دائمی و غیر دائمی انجام می شود. احتمال بروز عارضه تزریق ژل گونه اندک است اما مواردی مانند کبودشدگی و تورم می تواند از عوارض تزریق ژل به گونه در نظر گرفته شود.
لیزر پلکسر چیست ؟ لیزر پلکسر نوعی روش جدید برای انجام برخی جوانسازی ها محسوب می شود. از جمله کاربردهای لیزر پلکسر می توان به پلکسر پلک چشم، پلکسر صورت و پلکسر جای جوش اشاره کرد. ایجاد اسکار از عوارض پلکسر محسوب می شود. رعایت مراقبت بعد از پلکسر الزامی می باشد.
پیکرتراشی چیست؟ پیکر تراشی بدن مجموعی از تکنیک های می باشد که به تناسب بدن کمک می کند. از عمده ترین عوارض پیکرتراشی می توان به احتمال عفونت اشاره کرد.
جراحی بینی چیست؟ جراحی بینی چگونه انجام میشود ؟ جراحی بینی چه عوارضی دارد ؟ برای یافتن پاسخ پرسش های زیر مقاله پیش رو را دنبال کنید.
کاشت مو چیست؟ راجع به کاشت مو باید عنوان داشت تکنیک های مربوط به کاشت مو در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته است. دو نوع روش برای کاشت مو وجود دارد. انتخاب بهترین روش کاشت مو به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.
جراحی کوچک کردن سینه نوعی جراحی زیبایی محسوب می شود که در برخی افراد مناسب می باشد. افرادی که قصد انجام جراحی کوچک کردن سینه را دارند باید به لحاظ فیزیکی سالم بوده و سیگار نکشند.
عمل لیپوساکشن چیست ؟ لیپوساکشن جراحی است که طی آن چربی های اضافی بدن برداشته می شود. استفاده از عمل لیپوساکشن ممکن است محدودیت هایی را در برخی افراد به دنبال داشته باشد. از جمله اینکه برخی افراد تحمل عوارض لیپوساکشن را ندارند. در این شرایط گزینه هایی مانند استفاده از لیزر برای تقویت تناسب وجود خواهد داشت که در مقاله پیش رو به این روش ها می پردازیم.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.