اخبار پزشکی پوست، مو و زیبایی

کرم لوزو (لولیکونازول) یک آزول ضد قارچ است که برای درمان تینه آ کورپوریس، تینه آ پدیس و تینه آ کروریس به طور موضعی به کار می رود.
نشست متخصصین از سراسر جهان در مورد جراحی پلاستیک در تاریخ مقرر در سنگاپور برگزار می شود. این کنفرانس بر موضوع "سرعت بخشیدن به پیشرفت تحقیق و نوآوری در جراحی پلاستیک و زیبایی" تاکید دارد.
کنگره بین المللی پوست کودکان به منظور ارائه جدید ترین و بهترین راهکارها در زمینه پوست کودکان برگزار می شود.
نوزدهمین کنگره جهانی پوست که در سال 2018 برگزار می گردد، بر روی تمام عفونت های پوستی و پیشرفت های موجود در درمان این بیماری ها، روش های زیبایی پوست، تحقیقات در درماتولوژی و روش های جراحی پوستی متمرکز خواهد…
سازمان غذا و دارو آمریکا داروی ایلومیا –یک آنتاگونیست اینترلوکین 23- را برای درمان افراد بزرگسال مبتلا به پلاک های متوسط تا شدید بیماری پسوریازیس تایید کرد.
دانشمندان نمونه هایی از قارچ پا را مورد بررسی قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که همچنان که قارچ تریکوفیتون روبروم برای رشد روی پوست انسان سازگاری پیدا می کند، توانایی انجام تولید مثل جنسی را از دست می…
محققان در اسرائیل می گویند مصرف داروهای ضد قارچ واژن در سه ماه اول بارداری ارتباطی با خطر افزایش یافته سقط جنین ندارد.
بررسی جدید نشان می دهد که احتمال داشتن فرزندان مبتلا به اگزما در مادرانی که از پروبیوتیک در بارداری و شیردهی استفاده کرده اند کمتر از مادرانی است که در این دوران از پروبیوتیک ها استفاده نکرده اند.
محققان استرالیایی می گویند مادران کودکان خردسال تا حد زیادی از بزرگترین خطرات سوختگی در کودکان تا کوچک ترین آنها و این که چه گروه سنی بیشتر دچار این سوختگی ها می شوند، آگاهی ندارند.
طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، تعداد بیماران آمریکایی آلوده شده به عفونت قارچی نادر اما خطرناک به نام عفونت کاندیدا اوریس به سرعت افزایش یافته است.
یک مطالعه جدید نشان می دهد در سراسر جهان بیش از یک بیمار از 10 بیمار بعد از انجام عمل جراحی دستگاه گوارش دچار عفونت محل جراحی می شوند.
انجمن اپتومتری آمریکا راهکار های ایمنی را برای افرادی که از لنز های تماسی استفاده می کنند، ارائه می کند.
یک مطالعه جدیدی بیان می دارد که مردان چاق مبتلاه به سرطان پوستی ملانوما پیشرفته مزیت زنده ماندن بیشتری در مقایسه با افراد لاغر با شرایط مشابه دارند.
یک تحقیق جدید نشان می دهد که آکنه صورت در هر سنی می تواند از لحاظ عاطفی مخرب باشد و شما در یک افسردگی عمیق قرار دهد.
تب اسکارلت یا مخملک یک عفونت باکتریایی است که از استرپتوکوکوس نوع ای ناشی می شود. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهکارهایی را برای جلوگیری از تب اسکارلت یا بیماری مخملک ارائه می دهد.
صفحه1 از8

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha