اخبار پزشکی پوست، مو و زیبایی

یافته ها نشان می دهند که زمانی که بیماران دچار عود مکرر سرطان پوست کارسینوم سلول بازال می شوند، این مسئله به طور کلی می تواند هشداری برای آمادگی ابتلا به سرطان های دیگر باشد.
کنفرانس بین المللی درماتولوژی بالینی و آزمایشگاهی در تلاش است که دیدگاه هایی در مورد راه های درمانی جدید برای شرایط مختلف پوستی از درماتیت تا ملانوما را فراهم کند.
داروی تاکزیرو اولین آنتی بادی مونوکلونالی است که برای درمان آنژیوادم ارثی نوع یک و دو و پیشگیری از حملات آن در افراد 12 سال و بیشتر تایید شده است.
داده های جدید نشان می دهند که میزان شیوع پمفیگوس بولوس در سال های اخیر با مصرف برخی داروها و خصوصا مهار کننده های پپتیدیل پپتیداز 4 به عنوان داروهای دیابت نوع دو افزایش یافته است.
کنفرانس درماتولوژی و درماتولوژیست ها فرصتی را در اختیار متخصصین پوست قرار می دهد تا به کار گیری و درک خود از پیشرفت های اخیر را افزایش دهند و بر روی بیماری های پوستی، انکولوژی و درماتولوژی زیبایی متمرکز شوند.
مطالعه ای جدید نشان می دهد که ایمنی درمانی انجام شده به کمک مهار کننده های PD1 برای انواع سرطان ها، واکنش های پوستی طولانی مدتی را به دنبال دارد.
بیماری آبله در اثر ویروس واریولا ایجاد می شود. دفتر سازمان غذا و دارو آمریکا اعلام کرد که این سازمان داروی تکوویریمات را به عنوان اولین دارو برای درمان بیماری آبله تایید کرد.
کنفرانس درماتولوژی 2018 در آسیا پیشگامان جهانی در درماتولوژی، جراحی ترمیم و پلاستیک، متخصصین مراقبت و کاشت مو، تکنولوژی لیزر و مراقبت از پوست، درماتوانکولوژی و کازمسوتیکال، رویکرد تجارت و گرایشات به مواد آرایشی و زمینه های مرتبط دیگر را…
طبق مطالعه ای جدید، افرادی با پوست روشن که به نور خورشید حساس هستند، برای پیشگیری از آفتاب سوختگی به چندین راه برای محافظت پوست در برابر خورشید نیاز دارند.
یک رژیم غذایی کم کالری در کاهش شدت بیماری پسوریازیس در افراد مبتلا که اضافه وزن دارند کمک کننده است. داشتن رژیم غذایی بدون گلوتن در کنترل پسوریازیس در بیمارانی که آزمایش خون آن ها برای حساسیت به گلوتن مثبت…
محققین کره ای اظهار داشتند که اضافه وزن ناسالم احتمال بروز عفونت های قارچی ناخن پا (که موجب تغییر شکل ناخن ها می شوند) را در فرد تشدید می کند. بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به عفونت انیکومایکوزیس لاغر…
کنگره درماتولوژیست ها 2018 با موضوع اصلی نوآوری ها و پیشرفت های اخیر در درماتولوژی برگزار می شود. در این کنگره افراد برجسته در درماتولوژی، روش های زیبایی سازی پوست، جراحی پلاستیک و بازسازی، مراقبت و پیوند مو کنفراس های…
کنفرانس بین المللی درماتولوژی و کازمتولوژی شامل کارگاه ها، سخنرانی ها و نشست های بین المللی است. پزشکان، مربیان و محققین جهان، تکنیک های بالینی پیشرفته و عملی را براساس شواهد پذیرفته شده ارائه می دهند و تحقیقات جدید و…
هدف از کنگره بین المللی جامعه درموسکوپی در سال 2018 توجه جدی تر به درموسکوپی از طریق نگاهی عمیق به توسعه ها و جهت گیری ها در زمینه درموسکوپی و سایر تکنیک های تصویر برداری پوستی است.
کنفرانس های درماتولوژی و زیبایی نقش مهمی را در ایجاد آگاهی در مردم و ایجاد یک مذاکره برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد انواع مختلف عفونت های پوستی، جراحی پلاستیک و روش های لیزر درمانی زیبایی با ابزار…
صفحه1 از9

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.