اخبار پزشکی زنان، زایمان و نازایی

کنفرانس زنان و زایمان 2018 فرصتی برای یک مذاکره را به منظور تبادل نظریات و دیدگاه های معتبر توسط متخصصین زنان و زایمان و تجار در این رشته پزشکی فراهم خواهد کرد.
ناهنجاری ها و سرطان های زنان سومین بیماری های شایع تشخیص داده شده هستند و موجب مرگ ناشی از سرطان در خانم های سراسر دنیا می شوند. کنفرانس های زنان و زایمان، جهان را با پیشرفت های اخیر در تحقیقات…
محققین دریافتند که ترکیب روش آمنیوسنتز با توالی یابی کامل ژنوم امکان تشخیص و بررسی بسیاری از ناهنجاری های ژنتیکی جنین را فراهم می کند.
یک گزارش جدید نشان می دهد چندین روش درمان صرف نظر از قیمت آن ها می توانند به یک اندازه در درمان خشکی واژن موثر باشند.
کنگره جهانی زنان، زایمان و سلامت جنسی در طی دو روز در تایلند برگزار می شود و شرکت در آن برای شرکت کنندگان آکادمیک و غیر آکادمیک مجاز خواهد بود.
کنگره پرستاری از نوزاد و مراقبت های بهداشتی مادر 2018 بر روی آخرین نوآوری های موجود در بخش های مختلف مراقبت از مادر و نوزاد تاکید خواهد داشت.
یک مطالعه جدید گزارش می دهد که هرچه یک خانم فزرندان بیشتری داشته باشد، تعداد دندان های کمتری را در سال های بعدی زندگی خود خواهد داشت.
در یک مطالعه جدید که بر روی حدودا 1200 خانم انجام شد، دسترسی به خوراکی و آشامیدنی در طول زایمان ایمن به نظر آمد.
طبق تحقیقی جدید، خانم هایی که دوست و یا فامیلی داشته اند که در اثر سرطان سینه جان خود را از دست داده اند، می گویند احتمالا در صورت ابتلا به سرطان، اقدامات پیشگیرانه تهاجمی را انتخاب خواهند کرد.
یائسگی نارضایتی هایی را مانند اختلالات خواب در یائسگی به دنبال دارد. در حال حاضر، محققین معتقدند که گرگرفتگی و افسردگی یائسگی به شدت با مشکلات خواب مرتبط هستند.
طبق مطالعه ای جدید، در خانم هایی با سابقه خانوادگی سرطان سینه، خطر ابتلا به سرطان پستان حتی بعد از 65 سالگی بالا است. انجام آزمایش ماموگرافی را به تمام خانم های سالم بین سنین 65-74 سال توصیه می شود.
یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک جهش ژنی که از پدر منتقل می شود با ابتلا زودرس به سرطان تخمدان در دختر و سرطان پروستات در پدر و پسر او در ارتباط است.
داشتن مراقبت های پیش از زایمان مناسب نه تنها به شما کمک می کند تا کودک سالم تری داشته داشته باشید بلکه شما می تواند خطر دیابت نوع دو، چاقی و بیماری قلبی را در سال های بعدی زندگی کودک…
طبق دستور العمل های منتشر شده از نیروی کار خدمات پیشگیرانه آمریکا، غربالگری سرطان تخمدان برای خانم هایی که نشانه ها و علائمی از بیماری ندارند توصیه نمی شود.
بر طبق گزارشی جدید از انجمن قلب آمریکا، درمان های خاص سرطان پستان ممکن است عوارض قلبی داشته باشد اما خانم ها می توانند با اقداماتی از خطرات آن بکاهند.
صفحه1 از48

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha