خبرنامه Harvard Heart Letter June 2016

خبرنامه Harvard Heart Letter June 2016

هر روزه شما توصیه های زیادی را مانند پایین آوردن فشار خون، استفاده از سویا برای جلوگیری از حملات قلبی، افزایش استفاده از امگا 3 در وعده های غذایی و ورزش به مدت 30 دقیقه را می شنوید ولی آیا این توصیه ها به چه میزان بر سلامت قلب شما موثر هستند و آیا تمام این پیشنهادات برای قلب شما مفید است؟ روش های ساده برای دنبال کردن این توصیه ها چیست؟ چه راه حل های جایگزین مناسبی با توجه به شرایط زندگی شما وجود دارد؟ خبرنامه Harvard Heart Letter در تلاش است تا به این سوالات پاسخ دهد.

خبرنامه Harvard Heart Letter از دانشکده پزشکی هاروارد سعی می کند تا راه حل هایی ساده و قابل اجرا برای سلامت قلب را به شما پیشنهاد دهد تا شما بتوانید ریسک ژنتیکی ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهید و همچنین روش هایی برای کاهش کلسترول بیابید و حتی از حمله قلبی دیگری جلوگیری کنید.

پزشکان دانشکده پزشکی هاروارد ماهانه آخرین دستاوردها و پیشنهادات و توصیه ها را برای سلامت قلب در خبرنامه Harvard Heart Letter بصورت خلاصه، ساده و کاربردی در اختیار شما قرار می دهند.


این شماره از خبرنامه Harvard Heart Letter در ماه ژوئن 2016 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست کامل خبرنامه ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های خبرنامه Harvard Heart Letter بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه