دکتر سید مهدی موسوی موحد

متخصص کودکان و نوزادان

دکتر-سید-مهدی-موسوی-موحد
-مهدی-موسوی-موحد

دکتر سید مهدی موسوی موحد

متخصص کودکان و نوزادان

عضو انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان
جهت مشاهده وبسایت دکتر سید مهدی موسوی موحد بر روی آیکون زیر کلیک نمایید.

دكتر سيد مهدي موسوي موحد متخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، دارای مدرک تکمیلی فرزند پروری و 9 سال سابقه پزشکی و تجارب ارزشمند در حوزه روانپزشکی کودکان و بیماری های اطفال در شهریار می باشند.

دكتر سید مهدی موسوی موحد پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی با مدرک دکترای تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. همچنین ایشان دوره های آموزشی تخصصی را در بحث روانپزشکی کودکان و فرزند پروری تحت نظر اساتید سرشناس این حوزه گذرانده اند و دارای مدارک تکمیلی فرزند پروری می باشند. دكتر سيد مهدي موسوي موحد عضو انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان نیز می باشند.

دكتر سید مهدی موسوی موحد متخصص اطفال در شهریار دارای تجارب ارزشمندی در حوزه فرزند پروری و روانپزشکی اطفال و نوجوانان می باشند. ایشان دوره های آموزشی فرزند پروری را با هدف پرورش مهارت های فرزند پروری برای والدین بصورت هفتگی در قالب کارگاه گروهی برگزار می نمایند. کتاب فرزندپروری با کفایت ترجمه شده توسط دکتر سید مهدی موسوی موحد به کوشش انتشارات ارجمند منتشر شده است. شعار دکتر سید مهدی موسوی موحد: " تربیت فرزند هنر است و هنر آموختنی است".

برخی از خدمات درمانی که توسط دكتر سید مهدی موسوی موحد در شهریار به اطفال ارائه می شود شامل، مشاوره و آموزش فرزند پروری (Parenting)، درمان انواع بیماری های نوزادان و کودکان، کنترل رشد فیزیکی و ذهنی نوزادان و کودکان، مراقبت های ویژه نوزادان نارس، مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دكتر سید مهدی موسوی موحد متخصص اطفال در شهریار مشاهده نمائید.

 

لیست خدماتی که دکتر سید مهدی موسوی موحد ارائه می دهند
  • نوزادان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان (غذای کمکی، مولتی ویتامین و قطره آهن، خواب طبیعی نوزاد و ...) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان - نوزادان نارس (آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس)
  • کودکان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی و آسم - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های قلب و عروق - بیماری های خونی - بیماری های مغز و اعصاب - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی - بیماری های ژنتیکی - بیماری های چشم - بیماری های ارتوپدی و روماتولوژی - بیماری های غدد، رشد و دیابت - بیماری های دستگاه ایمنی و آلرژی - اختلالات یادگیری (اوتیسم، بیش فعالی) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی کودکان
  • سایر: مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای - واکسیناسون - parenting (فرزند پروری)
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر سید مهدی موسوی موحد در مطب
02165245322
تهران - شهریار - خیابان ولیعصر - رو بروی بانک سپه - کوچه گل پونه - ساختمان قائم

ساعات و روز های حضور در مطب:
شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
عصر 15-20 15-20 15-20 15-20 15-20 -
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر سید مهدی موسوی موحد در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر سید مهدی موسوی موحد در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر سید مهدی موسوی موحد در

اطلاعات حرفه ای
دکتر سید مهدی موسوی موحد

  • دیپلم رشته علوم تجربی

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1388 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مطالعات و زمينه هاي تحقيقاتي دکتر سید مهدی موسوی موحد:

  1. کتاب فرزندپروری با کفایت ترجمه شده توسط دکتر سید مهدی موسوی موحد به کوشش انتشارات ارجمند
نکاتی درباره تربیت کودکان

نکاتی درباره تربیت کودکان | دکتر سید مهدی موسوی موحد

 تربیت کودکان در دنیای امروز یکی از چالشهای عمده والدین در خانواده است که با توجه به دنیای مدرن و حجم بالای اطلاعات نمی توان از روش های سنتی در تربیت کودکان استفاده کرد و آموزش والدین در نحوه برخورد با فرزندان از ضروریات جامعه کنونی ماست در این راستا مطالب پایه ای در تربیت کودکان تقدیم می کنم، به امید اینکه راه گشا باشد.

افتخارات دکتر سید موسوی موحد:

  • عضو انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان
Powered by SobiPro

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.