دکتر مرجان اسماعیلی

متخصص کودکان و نوزادان

دکتر-مرجان-اسماعیلی
-مرجان-اسماعیلی

دکتر مرجان اسماعیلی

متخصص کودکان و نوزادان


دكتر مرجان اسماعيلي متخصص کودکان و نوجوانان در مشهد، دکتر مرجان اسماعیلی پس از دریافت دکترای تخصصی بیماری های کودکان از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر مرجان اسماعیلی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1389 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در سال 1395 موفق به اخذ تخصص بیماری های کودکان از دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند.

دکتر مرجان اسماعیلی متخصص اطفال در مشهد به فعالیت درمانی و پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به کودکان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر مرجان اسماعیلی متخصص اطفال در مشهد ارائه می شود شامل، درمان انواع بیماری های عفونی، گوارشی و حساسیتی نوزادان، درمان انواع بیماری های تنفسی و پوستی کودکان، کنترل رشد فیزیکی و ذهنی نوزادان، مراقبت های ویژه نوزادان نارس، مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان، معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل آنان و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر مرجان اسماعیلی متخصص اطفال در مشهد مشاهده نمائید.

لیست خدماتی که دکتر مرجان اسماعیلی ارائه می دهند
  • نوزادان : بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان (غذای کمکی، مولتی ویتامین و قطره آهن، خواب طبیعی نوزاد و ...) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان - نوزادان نارس (آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس)
  • کودکان : بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی و آسم - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های قلب و عروق - بیماری های خونی - بیماری های مغز و اعصاب - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی - بیماری های ژنتیکی - بیماری های چشم - بیماری های ارتوپدی و روماتولوژی - بیماری های غدد، رشد و دیابت - بیماری های دستگاه ایمنی و آلرژی - اختلالات یادگیری (اوتیسم، بیش فعالی) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی کودکان
  • سایر : مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای - واکسیناسیون
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر مرجان اسماعیلی در مطب
05138522622
09021356655
مشهد - خیابان کوهسنگی - کوهسنگی 4 - ساختمان صدرا - طبقه همکف

ساعات و روز های حضور در مطب:
شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
صبح - 9:30-12 9:30-12 9:30-12 9:30-12 -
عصر 17-19 - - - - -
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر مرجان اسماعیلی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر مرجان اسماعیلی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر مرجان اسماعیلی در

اطلاعات حرفه ای
دکتر مرجان اسماعیلی

  • دیپلم رشته علوم تجربی در شهر مشهد

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1389 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1395 از دانشگاه علوم پزشکی ایران

تغذیه

تغذیه نوزاد و کودک | دکتر مرجان اسماعیلی

تغذیه کودک از زمان تولد تا سن دو سالگی اهمیت ویژه ای در رشد و تکامل او دارد. در این مقاله نکاتی را پیرامون تغذیه نوزاد تا شش ماهگی و بعد از آن مطالعه می کنیم.

مشاهده تمامی مقالات دکتر مرجان اسماعیلی

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه