دکتر محمد مسعود عظیم زاده

متخصص کودکان و نوزادان

دکتر-محمد-مسعود-عظیم-زاده
Dorvana_Doctor_Icon

دکتر محمد مسعود عظیم زاده

متخصص کودکان و نوزادان

دارای بیش از 19 سال سابقه و تجارب ارزشمند در تخصص کودکان و نوزادان

دكتر محمد مسعود عظيم زاده متخصص اطفال از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران، دکتر عظیم زاده دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان و همچنین 19 سال سابقه تخصصی پزشکی و تجارب ارزشمند در حوزه بیماری های کودکان و نوزادان می باشند.

دکتر محمد مسعود عظیم زاده اردبیلی پس از تحصیل در دبیرستان البرز، در سال 1371 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران شدند و سپس در سال 1378 با تخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. دکتر محمدمسعود عظیم زاده متخصص بیماری های کودکان و نوزادان دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان و همچنین 19 سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه اطفال می باشند و در زمینه تغذیه درمانی و مراقبت های خانگی اطفال با احترام و بهره گیری از آموزه های طب سنتی و طبیعی فعالیت دارند.

دکتر محمد مسعود عظیم زاده متخصص اطفال در کرج به فعالیت درمانی و پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به کودکان و نوزادان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر محمد مسعود عظیم زاده متخصص اطفال در کرج ارائه می شود شامل، درمان انواع بیماری های عفونی، گوارشی و حساسیتی نوزادان، کنترل رشد فیزیکی و ذهنی نوزادان، مراقبت های ویژه نوزادان نارس، مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان، درمان انواع بیماری های کودکان، معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل آنان و غیره می باشد. دکتر محمد مسعود عظیم زاده متخصص اطفال در کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی البرز جهت اقدامات تشخیصی و درمانی حضور دارند.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر محمد مسعود عظیم زاده متخصص اطفال در کرج مشاهده نمائید.

لیست خدماتی که دکتر محمد مسعود عظیم زاده ارائه می دهند
  • نوزادان : بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان (غذای کمکی، مولتی ویتامین و قطره آهن، خواب طبیعی نوزاد و ...) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان - نوزادان نارس (آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس)
  • کودکان : بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی و آسم - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های قلب و عروق - بیماری های خونی - بیماری های مغز و اعصاب - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی - بیماری های چشم - بیماری های ارتوپدی و روماتولوژی - بیماری های غدد، رشد و دیابت - بیماری های دستگاه ایمنی و آلرژی - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی کودکان
  • سایر : مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای - تغذیه درمانی و مراقبت های خانگی با احترام و بهره گیری از آموزه های طب سنتی و طبیعی
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر محمد مسعود عظیم زاده در مطب
02632243409
کرج - میدان توحید - بلوار مظاهری - خیابان قریشی - پلاک 34 - طبقه 1

ساعات و روز های حضور در مطب:
شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
صبح - 9:30-13 - - 9:30-13 -
عصر 3:30-6:30 - - 3:30-6:30 - -
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر محمد مسعود عظیم زاده در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر محمد مسعود عظیم زاده در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر محمد مسعود عظیم زاده در

اطلاعات حرفه ای
دکتر محمد مسعود عظیم زاده

  • دیپلم رشته علوم تجربی از دبیرستان البرز

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1371 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه