دکتر عباس تحصیلی

متخصص داخلی

دکتر-عباس-تحصیلی
-عباس-تحصیلی

دکتر عباس تحصیلی

متخصص داخلی

دانشیار دانشکده پزشکی

دكتر عباس تحصيلي متخصص داخلی و گوارش از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر عباس تحصیلی دانشیار دانشکده پزشکی و دارای تجارب ارزشمند در زمینه بیماری های داخلی، گوارش و آندوسکوپی می باشند.

دکتر عباس تحصیلی مدرک دکترای تخصصی بیماری های داخلی، گوارش و آندوسکوپی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند. از جمله فعالیت های آکادمیک و درمانی دکتر عباس تحصیلی متخصص داخلی می توان به فعالیت ایشان به عنوان دانشیار در دانشکده پزشکی و همچنین فعالیت به عنوان کارشناس طب داخلی در نظام پزشکی و پزشکی قانونی و ارائه مشاوره پزشکی برای مسائل حقوقی اشاره داشت.  

دکتر عباس تحصیلی متخصص داخلی و گوارش در تهران به فعالیت درمانی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بیماران ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر عباس تحصیلی متخصص داخلی در ستارخان تهران به بیماران ارائه می شود شامل، درمان بیماری های گوارشی و کبد، انجام آندوسکوپی، کولونوسکوپی، بیوپسی، درمان بیماری های عفونی و مقاربتی، درمان بیماری های کلیوی، درمان بیماری های تنفسی، درمان بیماری های غدد، دیابت، مشکلات تیروئید، چکاپ ها و غربالگری های سالانه جهت پیشگیری از بیماری های مزمن و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر عباس تحصیلی متخصص داخلی در تهران مشاهده نمائید.

لیست خدماتی که دکتر عباس تحصیلی ارائه می دهند
  • درمان انواع بیماری های داخلی : بیماری های عفونی و مقاربتی (اچ آی وی، هپاتیت، کلامیدیا، سوزاک و سیفلیس و ...) - بیماری های کلیوی - بیماری های روماتیسمی - بیماری های قلبی-عروقی - بیماری های گوارشی و کبد (درد شکم، سو هاضمه، رفلاکس معده، خونریزی های دستگاه گوارش، زخم معده، اسهال و یبوست، کولیت، کبد چرب، سنگ کیسه صفرا، هموروئید و ...) - بیماری های تنفسی (تنگی نفس، آسم، برونشیت مزمن و ...) - بیماری های غدد - دیابت - تیروئید - کم خونی - طب نوجوانان و جوانان - طب سالمندان - بیماری های مزمن (فشار خون بالا، دیابت، چربی خون، سیگار، چاقی، افسردگی، اضطراب) - کنترل وزن و تغذیه
  • تست های تشخیصی : اندوسکوپی - کولونوسکوپی - بیوپسی
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر عباس تحصیلی در مطب
02166503172
تهران - خیابان ستارخان - روبروی مسجد ابوالفضل (روبروی کوچه کوکب) - پلاک 166 - طبقه اول

ساعات و روز های حضور در مطب:
شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
عصر 15-19 15-19 15-19 15-19 15-19 15-19
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر عباس تحصیلی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر عباس تحصیلی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر عباس تحصیلی در

بیمارستان ها و بیمه های طرف قرارداد

بیمارستان ها و بیمه های طرف قرارداد


اطلاعات حرفه ای
دکتر عباس تحصیلی

  • دیپلم رشته علوم تجربی

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی

  • اخذ مدرک تخصص بیماری های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه