دکتر علیرضا خوشنامی

متخصص کودکان و نوزادان

دکتر-علیرضا-خوشنامی
-علیرضا-خوشنامی

دکتر علیرضا خوشنامی

متخصص کودکان و نوزادان

دارای سابقه عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دكتر عليرضا خوشنامي متخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای بیش از 26 سال سابقه و تجارب ارزشمند در زمینه کودکان و نوزادان می باشند. همچنین دکتر علیرضا خوشنامی دارای بورد تخصصی از مرکز طبی کودکان دانشگاه تهران هستند.

دکتر علیرضا خوشنامی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، در سال 1371 با تخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند و دارای بورد تخصصی از مرکز طبی کودکان دانشگاه تهران می باشند.

از جمله فعالیت های آکادمیک دکتر علیرضا خوشنامی می توان به عضویت ایشان در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از سال 71 تا 76 اشاره کرد. همچنین دکتر علیرضا خوشنامی از جمله فعالان در زمینه ترویج تغذیه با شیر مادر می باشند.

دکتر علیرضا خوشنامی متخصص کودکان و نوزادان در شهریار با بیش از 26 سال سابقه تخصصی در زمینه کودکان و نوزادان مشغول به فعالیت می باشند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر علیرضا خوشنامی به کودکان و نوزادان در شهریار ارائه می شود شامل، درمان انواع بیماری های عفونی، گوارشی و حساسیتی، تنفسی نوزادان و کودکان، کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان، آموزش و مراقبت از نوزادان نارس، مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان، معاینات دوره ای کودکان، ختنه شیرخواران کمتر از 6 ماه، سوراخ کردن گوش و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر علیرضا خوشنامی متخصص کودکان و نوزدان در شهریار مشاهده نمائید.

علاقه مندی های دکتر علیرضا خوشنامی

علاقه مندی های دکتر علیرضا خوشنامی


تماشا تلویزیون
سفر
مطالعه
طبیعت  گردی
لیست خدماتی که دکتر علیرضا خوشنامی ارائه می دهند
  • نوزادان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان (غذای کمکی، مولتی ویتامین و قطره آهن، خواب طبیعی نوزاد و ...) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان - نوزادان نارس (آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس)
  • کودکان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی و آسم - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های قلب و عروق - بیماری های خونی - بیماری های مغز و اعصاب - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی - بیماری های غدد، رشد و دیابت
  • سایر: مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای - ختنه شیرخواران کمتر از 6 ماه - سوراخ کردن گوش
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر علیرضا خوشنامی در مطب
-
-

ساعات و روز های حضور در مطب:
-
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر علیرضا خوشنامی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر علیرضا خوشنامی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر علیرضا خوشنامی در

بیمارستان ها و بیمه های طرف قرارداد

اطلاعات حرفه ای
دکتر علیرضا خوشنامی

  • دیپلم رشته علوم تجربی

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1371 از دانشگاه علوم پزشکی تهران

افتخارات دکتر علیرضا خوشنامی:

  • عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از سال 1371 تا سال 1376
  • فعال در زمینه ترویج تغذیه با شیر مادر

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه