دكتر ماشاالله درخشنده

متخصص کودکان و نوزادان

دكتر-ماشاالله-درخشنده
-ماشاالله-درخشنده

دكتر ماشاالله درخشنده

متخصص کودکان و نوزادان

دارای بیش از 30 سال سابقه و تجارب ارزشمند در تخصص کودکان و نوزادان

دكتر ماشاالله درخشنده متخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دارای بورد تخصصی ناسیونال و بیش از 30 سال سابقه پزشکی، طبابت و تجارب ارزشمند در حوزه بیماری های اطفال در شهریار می باشند.

دکتر ماشاالله درخشنده پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1366 با مدرک دکترای تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر ماشاالله درخشنده از جمله پزشکان با سابقه با بیش از 30 سال سابقه تخصصی بعنوان متخصص اطفال در شهریار مشغول به فعالیت می باشند.

دکتر ماشاالله درخشنده متخصص اطفال در شهریار دارای تجارب ارزشمندی در حوزه بیماری های کودکان و نوزادان می باشند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر ماشاالله درخشنده در شهریار به اطفال ارائه می شود شامل، درمان انواع بیماری های عفونی، گوارشی و حساسیتی نوزادان، کنترل رشد فیزیکی و ذهنی نوزادان، مراقبت های ویژه نوزادان نارس، مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان، مشاوره جهت واکسیناسیون نوزادان و کودکان، درمان انواع بیماری های کودکان، معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل آنان و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر ماشاالله درخشنده متخصص اطفال در شهریار مشاهده نمائید.

لیست خدماتی که دكتر ماشاالله درخشنده ارائه می دهند
  • نوزادان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان (غذای کمکی، مولتی ویتامین و قطره آهن، خواب طبیعی نوزاد و ...) - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان
  • کودکان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی و آسم - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های خونی - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های غدد، رشد و دیابت
  • سایر: مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دكتر ماشاالله درخشنده در مطب
-
-

ساعات و روز های حضور در مطب:
-
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دكتر ماشاالله درخشنده در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دكتر ماشاالله درخشنده در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دكتر ماشاالله درخشنده در

اطلاعات حرفه ای
دكتر ماشاالله درخشنده

  • دیپلم رشته علوم تجربی

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1366 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه