دکتر پیمان صالحی

متخصص کودکان و نوزادان

دکتر-پیمان-صالحی
Dorvana_Doctor_Icon

دکتر پیمان صالحی

متخصص کودکان و نوزادان

دارای بیش از 25 سال سابقه و تجارب ارزشمند در تخصص کودکان و نوزادان

دكتر پيمان صالحي.دکتر پیمان صالحی متخصص کودکان و نوزادان، دارای بورد تخصصی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و certificate نوزادان می باشند.

دکتر پیمان صالحی متخصص کودکان و نوزادان شیراز در سال 1369 موفق به دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و سپس در سال 1372 با تخصص کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل گردیدند و دارای بورد تخصصی کودکان و certificate نوزادان می باشند.

دکتر پیمان صالحی با بیش از 25 سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه سلامت کودکان و نوزادان در شهر شیراز به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به اطفال ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی دکتر صالحی عبارتند از: درمان انواع بیماری های عفونی، گوارشی، حساسیتی و ... در کودکان و نوزادان، کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان، آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس، مشاوره جهت تغذیه نوزادان و کودکان، واکیسناسیون نوزادان و کودکان و غیره می باشد. دکتر پیمان صالحی مسول بخش ICU نوزادان در بیمارستان MRI شیراز می باشند که مسوولیت نگهداری و مراقبت های ویژه کلیه نوزادان نارس با وزن های کمتر از 1000 گرم و سن حاملگی کمتر از 6 تا 7 ماه را بعهده دارند. همچنین خانم هایی که بعد از درمان نازایی طولانی مدت، باردار می شوند جهت نگهداری نوزادان نارس خود به دکتر پیمان صالحی ارجاع داده می شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر پیمان صالحی مشاهده نمائید.

لیست خدماتی که دکتر پیمان صالحی ارائه می دهند
  • نوزادان : بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های حساسیتی - بیماری های عفونی - سایر بیماری های شایع - مراقبت از نوزادان - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان - نوزادان نارس
  • کودکان: بیماری های گوارشی - بیماری های تنفسی - بیماری های عفونی - بیماری های پوستی - بیماری های قلب و عروق - بیماری های خونی - بیماری های مغز و اعصاب - بیماری های گوش، حلق و بینی - بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی - بیماری های ژنتیکی - بیماری های چشم - بیماری های ارتوپدی و روماتولوژی - بیماری های دستگاه ایمنی و آلرژی - اختلالات یادگیری - کنترل رشد ذهنی و فیزیکی کودکان
  • سایر : مشاوره تغذیه نوزادان و کودکان - معاینات دوره ای کودکان و بررسی تکامل دوره ای
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر پیمان صالحی در مطب
07132357870
شیراز - خیابان زند - نبش 20 متری - مجتمع پزشکی شیراز - طبقه سوم

ساعات و روز های حضور در مطب:
شنبه يكشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه
عصر 17:30-21 17:30-21 17:30-21 17:30-21 17:30-21 17:30-21
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر پیمان صالحی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر پیمان صالحی در
آدرس، تلفن تماس، ساعات و روز های حضور دکتر پیمان صالحی در

اطلاعات حرفه ای
دکتر پیمان صالحی

  • دیپلم رشته علوم تجربی در شهر شیراز

  • اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1369 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  • اخذ مدرک تخصص کودکان و نوزادان در سال 1372 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.

موضوعات ویژه