روش گونه گذاری روشی است که به منظور افزایش حجم گونه ها و همچنین لیفت آن ها انجام می شود. این روش ممکن است از طریق تزریق چربی به گونه ها و یا قرار دادن ایمپلنت گونه انجام گیرد. در ادامه با جزئیات بیشتری در مورد گونه گذاری آشنا می شویم.
لیفت باسن نوعی جراحی زیبایی می باشد که هدف آن رفع افتادگی باسن می باشد. در مقاله پیش رو به دلایل افتادگی باسن، اقدامات قبل از لیفت باسن، نحوه انجام لیفت باسن، نتایج لیفت باسن و عوارض احتمالی آن خواهیم پرداخت.
جراحی سپتوپلاستی بینی تیغه بینی را از طریق ترمیم، تغییر موقعیت و جایگزینی غضروف، استخوان با هر دو در داخل بینی، اصلاح می کند. در مورد تاثیرات سپتوپلاستی بینی با جراح پلاستیک خود مشورت کنید.
جراحی بینی چیست؟ روش انجام جراحی بینی چیست؟ خطرات جراحی بینی و عوارض جراحی بینی چیست؟ مشاوره قبل از جراحی بینی بر چه اساسی صورت می گیرد؟ خطرات بیهوشی در جراحی بینی چیست؟
زگیل های تناسلی نیز مانند سایر انواع زگیل، دراثر ویروس پاپیلومای انسانی ایجاد می شوند. زگیل تناسلی اغلب بافت های نرم اطراف ناحیه تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد. روش الکتروکوتر روشی است که از گرمای ناشی از الکتریسیته برای برداشتن زگیل ها مانند زگیل تناسلی استفاده می کند.
پروتز سینه چیست؟ پروتز سینه یا (جراحی زیبایی سینه) که نام دیگر آن ماموپلاستی است یک روش جراحی زیبایی برای افزایش سایز سینه هاست. در طی پروتز سینه، ایمپلنت هایی در زیر بافت سینه قرار می گیرند. در مقاله پیش رو نکاتی درباره عمل پروتز سینه ذکر شده است. عمل پروتز سینه باعث بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس فرد می گردد البته باید انتظارات واقع بینانه راجع به این نوع جراحی زیبایی سینه داشت.
اتوپلاستی چیست؟ اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش) روشی است که به وسیله آن می توان شکل، موقعیت یا اندازه گوش را تغییر داد. اتوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی است که باعث اصلاح ظاهری گوش ها می شود و توسط جراح زیبایی انجام خواهد شد. در این مقاله سعی بر آن شده که تعریف و توضیحی از اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش) ارائه گردد.
زگیل های تناسلی به صورت برآمدگی های کوچک و گوشتی رنگ، مسطح، یا ساختاری شبیه به گل کلم ظاهر می شوند. عامل زگیل های تناسلی مانند زگیل هایی که در سایر نواحی بدن ایجاد می شوند، ویروس پاپیلومای انسانی است. در مواردی ممکن است زگیل های تناسلی با درد، سوزش و خارش همراه باشند در این صورت درمان ضروری خواهد بود. در ادامه با یکی از روش های درمان زگیل تناسلی –برداشتن زگیل تناسلی با جراحی- بیشتر آشنا می شویم.
صفحه1 از2

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه فراهم نماید.
از تمامی پزشکانی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دروانا همراه شوید.