خبرنامه Harvard Womens Health Watch October 2016

خبرنامه Harvard Womens Health Watch October 2016

خبرنامه Harvard Women’s Health Watch شما را جریان هر آنچه در عصر جدید پزشکی، بهداشت و سلامت و زنان اتفاق می افتد قرار می دهد. اطلاعاتی را که بیشتر دانشگاه هاروارد در این خبرنامه به آن ها می پردازد شامل استراتژی های جدید پیشگیری، روش های تشخیصی جدید، داروها و روش های درمانی جدید. همچنین در این روزنامه طیف وسیعی از اطلاعات در حوزه زنان مانند اطلاعاتی از بیماری قلبی در زنان تا سرطان پستان، از رژیم غذایی و تغذیه تا ویتامین ها و مکمل ها و اطلاعاتی از هورمون درمانی تا تمرینات ورزشی پوشش داده می شود.

این خبرنامه دانشگاه هاروارد بصورت ماهانه و در 8 صفحه تهیه و تنظیم می شود که شما می توانید اطلاعاتی قابل اعتماد و قابل اجرا در زندگی روزمره خود را در این روزنامه بیابید که این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا زندگی سالم تر و طولانی تری را تجربه کنید.

این شماره از خبرنامه Harvard Women’s Health Watch در ماه اکتبر 2016 منتشر شده است.

برای مشاهده لیست کامل خبرنامه ها بر روی این لینک کلیک نمایید.

برای مشاهده سایر شماره های خبرنامه Harvard Women’s Health Watch بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

برای مشاهده لینک دانلود شما باید در سایت ثبت نام نمایید، در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید لطفا وارد سایت شوید، در صورت هرگونه مشکل از طریق بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

درباره دُروانا

دُروانا محلی برای تحقیق و پژوهش (فرهنگ دهخدا)
وبسایت دُروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی در حوزه سلامت و بهداشت زنان و مامایی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه در این حوزه فراهم نماید.
از تمامی پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی که دُروانا را برای رسیدن به این هدف همراهی می نمایند، کمال تشکر را داریم.
با دُروانا همراه شوید.

اشتراک در ماهنامه

لطفا برای اشتراک در ماهنامه دُروانا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید
captcha